08-990-0300
דפוס בפורמט רחב & שילוט & מיתוג

הטכנולוגיה הפכה לגורם מרכזי בעולם הדפוס. בכוחה להגדיל את היעילות ב 40% ויותר. לשחרר צווארי בקבוק, להפחית את זמן הביצוע ולהגדיל את הקיבולת. אך גם מאפשרת יותר גמישות ואפשרויות עבור מצעי חומר ההדפסה. כעת ניתן לבצע עבודות שבעבר ארכו יותר משעה ו-15 דקות תוך כ-30 דקות ולהדפיס חומרים וגופים בכל צורה, חומר ומרחב. אי-אס ראשונה להתעדכן ולהוביל ברכש טכנולוגיות אלו, ומתמידה ללא הרף בשדרוג מערכותיה, תוך שמירה על קיימות וערכי הסביבה.

המדפסות:

Massivit 1800

מדפסת תלת מימד היחידה מסוגה בעולם, פריצת דרך טכנולוגית ישראלית, להדפסת דגמים גדולים בלבד. באיכות ומהירות שרק טכנולוגיה יכולה לבצע. למייצגי מיתוג, עיצוב חללים, שיווק, שילוט, תעשייה, תפאורה, תערוכות, אמנות ופרסום. טכנולוגיה זו מהווה סיפור הצלחה עולמי ומשמשת עבור לואי ויטון, שאנל, יגואר, נייקי, קוקה קולה, מוזיאונים וגם תנובה, משרד הבטחון ועוד.

ES Digital ממשיכה להוביל בחזית הטכנולוגיה, ומתרחבת לממד חדש באמצעות מוצר ישראלי חדש וייחודי בעולם: מדפסת תלת ממד בפורמט ענק, שפותחה על ידי חברת הסטארט-אפ הישראלית Massivit והינה פיתוח בלעדי ומקורי בעולם הדפוס התלת ממדי. המדפסת מדפיסה חומר פלסטי ויוצרת מודלים תלת ממדים בגובה 1.8 מ', ברוחב 1.5 מ' ובעומק 1.2 מ'. החומר הפלסטי ניתן לצביעה, לציור ולהדבקה של מדבקות ממותגות. החומר מעביר אור, כך שניתן לבנות ממנו גם גופי תאורה בצורות ודגמים שונים, וכן ניתן להדפסה בעוביים ובחוזקים משתנים בהתאם לצרכים.כמובילים בתחום הדפוס הדיגיטלי בישראל, רכשנו פיתוח ישראלי חדש וייחודי בעולם: מדפסת תלת ממד בפורמט ענק, מוצר בלעדי ומקורי בעולם ה- 3D. המדפסת פורצת הדרך תאפשר לנו להמשיך להוביל בחדשנות ולהעניק מענה יצירתי ללקוחות גם בעולם התלת ממד. מדפסת ה- 3D מצטרפת למדפסות דיגיטליות של יצרנים מובילים מהעולם, עם יכולות להדפסה על מגוון רחב של חומרי גלם גמישים וקשיחים, לשימושי פנים וחוץ.

HP 11000

מדפסת קשיחים מהטובות והמהירות הקיימות בתחום, מדפיסה כמעט על כל סוג חומר. בהשקעה של כ 1.2 מליון דולר, תוצרת ספרד (פי 4 ממחירה של המתחרה הסינית). להדפסה ברזולוציות גבוהות מאד ובקצב של עד 120 לוחות במידה 300\150 ס"מ בשעה. מהבודדות מסוגה בישראל. להדפסת קשיחים, כגון: קופסאות פיביסי, פרספקס, קרטונים, זכוכיות שמשוניות.

HP LATEX 3500

ממכונות הדגל של HP ומחירה עומד על כ 1.2 מליון דולר. בשיטת ROLL 2 ROLL להדפסה על חומרים גמישים, כדוגמת בדים. מדפיסה בדיו LATEX ירוק וידידותי לסביבה וברוחב גליל של עד 3.2 מטר בקצב של כ 180 מטר בשעה.

​מדפסת HP Latex 3500 נחשבת כיום לפסגת הטכנולוגיה בדפוס הדיגיטלי בפורמט רחב, ומשמשת כמכונת הדגל של חברת HP עבור חומרים גמישים.ES Digital הינה בין החברות הראשונות בעולם לרכוש ולהתקין את המכונה המתקדמת.המכונה מדפיסה על חומרים גמישים מסוג קנבסים, מדבקות, טפטים בטקסטורות שונות, בדים, דגלים, באנרים, שמשוניות וחומרים גמישים נוספים באיכות הדפסה גבוהה ביותר.המכונה מדפיסה עם דיו לטקס הנחשב לדיו הירוק ביותר בתחום, ללא ריח וללא צורך בייבוש – בעל תנאי עמידות של עד שנתיים לתנאי חוץ.למכונה תפוקה של עד 180 מטר מרובע לשעה וברוחב הדפסה של עד 3.2 מטר, עם אופציה של הדפסת 2 גלילים במקביל.

ESKO XP KONGSBERG

תוצרת חברת אסקו בייצור בלגי, נחשבת לאחת מארבעת הטובות בעולם בשווי 1,600,000 יורו. מהמדויקות והמהירות בעולם לחיתוך מתכות, ומגוון רחב של חומרים, ברשות אי-אס 2 מכונות חיתוך וכרסום CNC

ES Digital מפעילה שתי מכונות חיתוך של חברת ESKO הבינלאומית, המובילה בתחום שולחנות החיתוך הדיגיטליים. מכונת XP 24 | מכונת XP 44 מכונות חיתוך המאפשרות עבודה בייצור מלא 24 שעות ביממה במהירות חיתוך של עד 100 מ' בדקה. גדלי חיתוך מקסימליים לשתי המכונות 1.70 מ' על 3.20 מ' ו-2.20 מ' על 3.2 מ'. שולחנות החיתוך תוכננו בצורה המספקת טיפול מדויק גם לחומרים המאתגרים ביותר. שתי המכונות מספקות ביחד טיפול מלא בחומרים קשיחים מגוונים, כגון סוגי קרטון, קאפות, פרספקס, מוצרי אריזה שונים, אלומיניום , לוקבונד, PVC ועוד. מכונות אלו משלימות את יכולות הייצור של חברת ES DIGITAL ומאפשרות לנו לספק לך הלקוח הדפס איכותי על מצע קשיח כולל חיתוך צורני מסביבו – בזמני הספקה קצרים.

HP TURBO JET 8600

להדפסה על מגוון רחב של חומרים גמישים (זכוכית, תקרות אקוסטיות, עץ, פרפקס, פוסטרים ניר מדבקות ועוד). אמנם לא מדובר במכונה חדשה אך נחשבת לאחד האמינים והמהירים. בעלת שולחן חיתוך אוטומטי כך שמדובר בחסכון זמן משמעותי המייעלת פי 3 את קצב העבודה. בהשקעה של 1 מיליון דולר.​

מכונה ייעודית להדפסה ישירה על מגוון עצום של חומרי גלם גמישים, כגון: נייר, מדבקות, קנבסים ועוד – עד לגודל של 1.65 מ' על 3.70 מ', במהירות גבוהה ביותר של כ-488 מ"ר בשעה ובאיכות של עד 600 DPI. המכונה פועלת על בסיס דיו UV ידידותי לסביבה ומאפשרת הדפסה עם גימור מבריק, מט ומבריק סלקטיבי.

פלוטר חיתוך SUMMA

חיתוך מדוייק של מדבקות ומגוון רחב של חומרים גמישים, הטכנולוגיה הטובה והמדויקת ביותר בעולם. בהשקעה של כ 20,000 דולר.

HP XP 5300

להדפסה בקנה מידה גדול, עד 5 מטר רוחב גליל בקצב גבוה. לשמשוניות, רשתות ובאנרים גדולים. בהשקעה של כ – מיליון דולר.

מכונה ייעודית להדפסה ישירה על מגוון עצום של חומרי גלם גמישים, כגון: שמשוניות, בדים, רשתות, קנבסים ועוד – ברוחב של עד 5 מטר ובאורך ללא הגבלה, במהירות גבוהה ביותר של כ-300 מ"ר בשעה ובאיכות של עד 360 DPI. המכונה פועלת על בסיס דיו UV ידידותי לסביבה ומאפשרת הדפסה עם גימור מבריק או מט.

פלוטר הדפסה MOTOH

מדפסת למגוון רחב של חומרים גמישים ברזולוציות הגבוהות ביותר שקיימות. בהשקעה של 140,000 דולר.

​מכונה איכותית להדפסות איכותיות על חומרים גמישים, כגון: קנבסים, רולאפים או מדבקות ויניל, ללא ציפוי ייעודי – בגודל של עד 1.6 מ' על 1.4 מ', ברזולוציה מקסימלית איכותית במיוחד של 1,440 DPI. למכונה אמינות גבוהה ביותר, והיא מתאימה להדפסה עמידה בתנאי חוץ ופנים.

שילוט:

TPS 9710

לבניית דופנות האלומיניום עבור אותיות מוארות לתעשיית השילוט. מהמתקדמים והמדויקים בעולם. מאפשרת לייעל את זמן ייצור האותיות פי 7. בהשקעה של כ 40,000 $.

ומגוון מכונות ייעודיות לתעשיית השילוט כגון:

רתכות לברזל ואלומיניום, מצבעה, מסור קרייזיק אוטומטי, מכבש לכיפוף פחים מכונת עירגול פרופילים, מכונת נגרים, מערגלת לעגול פרופילים, מכופפת לכיפוף פחים, מסור אלומיניום לחתוך פרופילים, מסור לחיתוך פרופילי ברזל, תאורת לדים לשיבוץ בשילוט ועוד רבים, המגדילים את כושר הייצור פי 5 ומשפרים את רמת הדיוק והאיכות לסטנדרט בינלאומי גבוה ועמידות בתנאי מזג אוויר לאורך זמן.