08-990-0300
דפוס בפורמט רחב & שילוט & מיתוג

ניהול שטחי פרסום
במתחמי שיווק

היחידה בישראל שגם מייצרת וגם משווקת את שטחי הפרסום בניהולה.

ספוטלייט מעניקה שירותי ניהול, שיווק הפקה והתקנה של מכלול מרכיבי הפרסום במתחמי מסחר ורשתות השיווק. בהם: שילוט חיצוני ופנימי, פוסטרים, באנרים, דגלים, שלטי גשרים, חלונות והשקות ואירועים. לצד, מיתוג פנימי בנקודות המכירה והמסחר בתחומם.

גידול מידי של
25%-80% במכירות

הפרסום בנקודת המכירה אפקטיבי יותר מכל פרסום אחר ליצירת הנעה לפעולה ורכישה בפועל.

החטיבה הוקמה לפני 4 שנים על בסיס 18 שנות ניסיון בפרסום קמעונאי. לצד מתחמי מסחר, כבר קיבלה לידיה את מתחם הקניות הגדול בישראל ובמזרח התיכון, לצורך ניהול ושיווק המדיה הפרסומית בו. פלטפורמה ייעודית שפיתחה לשם כך, משלבת את העוצמה היצרנית רחבת ההיקף של קבוצת אי-אס, בניסיון והבנה פרסומית מעמיקה. התוצאות מובהקות בגידולי המכירות.

היחידה שגם מייצרת וגם משווקת

ספוטלייט המנהלת שטחי פרסום במתחמי קמעונאות, היא היחידה בישראל שגם מייצרת וגם משווקת את שטחי הפרסום בניהולה. ובכך מאפשרת ייעול, חסכון וביצוע מיידי. לצד, מעטפת השירותים הרחבה של קבוצת אי-אס.

פתרון טוטאלי אינסוף אפשרויות

ניהול כל צרכי הפרסום והשילוט במרחב השיווקי ובעסק פנימה, כולל הבנה מכירתית מעמיקה, ניסיון עשיר וחשיבה אסטרטגית מקיפה. מתכנון, עיצוב, הפקה ועד להתקנה בשטח. התוצאה היא פרסום אפקטיבי באיכות מרהיבה ואפקטים יוצאי דופן. עם אפשרויות בלעדיות לדפוס תלת ממד ענק, שלטים, באנרים גדולים, פסלים, מתקנים ומייצגים להשקות ואירועים, דגלים ומעמדים הממלאים את מרחבי השיווק או נקודות המכירה בנוכחות עשירה.

השירות כולל:

כוחו של הפרסום בנקודת המכירה:

הגדלת המכירות!

טראפיק

במתחמי מסחר גדולים, יש חשיבות עליונה להשפעה על תנועת הלקוחות במתחם. ספולייט מתמחה בהבנה מעמיקה של התנהגות צרכנים זו, ועד ליישום מלא של כל מוצרי הפרסום המותאמים. התוצאות מרשימות גם בהיקפי תנועת לקוחות קטנים. כאן לא רק יוצרים את התמהיל הפרסומי עבור הלקוח, אלא מכוונים את הצרכן עד אליו. תוך התייחסות למיקום הקומה, מסדרונות קצה, מרחק מהחנייה, מגבלות פיזקליות, מתחרים ועוד.

פרויקט די סיטי

עיר העיצוב של ישראל משתרעת על 180,000 מ"ר בהשקעה של 1.5 מיליארד דולר, במעלה אדומים. זהו מתחם הקניות הגדול במזרח התיכון ובין 5 הגדולים בעולם כולו. המתחם תוכנן ועוצב בהשראת הוונישיאן (הונציאני) ריזורט בלאס וגאס. ספוטלייט מקבוצת אי-אס תכננה ובנתה את הפרסום והשילוט בה בתוך כ 3 חודשים בלבד. בכלל זאת: פרסום סביבתי, פרסום בחנויות, שילוט, השקות ואירועים. עבור מעל 70 רשתות שיווק, עסקים ומותגי החנויות המובילים בישראל.

d-city.co.il